Formy płatności

 1. Sprzedawca umożliwia Klientowi następujące formy płatności za zamówiony towar:

  1. płatność za pobraniem,
  2. płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy o następującym numerze:
   98 1870 1045 2083 1061 7152 0001 (w tytule przelewu proszę podać także numer zamówienia)
  3. płatność przelewem poprzez zewnętrzny system płatności PayU

 2. Sprzedawca dokumentuje sprzedaż zamówionego towaru we własnym systemie księgowym oraz fakturą VAT, która jest są dołączana do zamówionego towaru lub przesyłana drogą elektroniczną.

 3. Do każdego złożonego w sklepie internetowym zamówienia zostanie dołączona faktura. Automatycznie będzie to faktura na osobę fizyczną. W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT na osobę prawną należy poinformować sprzedawcę w trakcie procesu zamówienia wybierając odpowiednie pole w trakcie zamówienia. Zgodnie z prawem, klient nie może odmówić przyjęcia faktury za dokonane zakupy.

 4. Sprzedawca jest na obecną chwilę zwolniony z obowiązku posiadania kasy fiskalnej.

 5. Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia Klienta niezwłocznie po zawarciu umowy sprzedaży Towarów objętych zamówieniem (w przypadku płatności „za pobraniem”) lub niezwłocznie po uznaniu zapłaty za Towary na swym rachunku bankowym (w przypadku płatności przelewem bankowym).
 1. Zamówienie nieopłacone w terminie 7 dni zostanie automatycznie anulowane co równoznaczne będzie z odstąpieniem Sprzedawcy od Umowy sprzedaży zawartej z Klientem. W razie anulowania zamówienia Klientowi nie będzie przysługiwać żądanie wydania Towaru objętego anulowanym zamówieniem.
 2. Klient nie ma możliwości zapłacić za część zamówienia z góry a za część zamówienia przy odbiorze. Forma płatności może być uzależniona od rodzaju produktu i/lub miejsca odbioru zamówienia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl